725 03 03 23
Czech English German

Naši právníci jsou
připraveni
zodpovědět
Vaše otázky
potřebuje vaše
firma pomoci?

Novinky

článek

Dobrý den, vítejte ve Vaší osobní  advokátní kanceláři, kde jsme připraveni hájit Vaše práva kdykoli to bude nutné.

 

Potřebujete rychle špičkového advokáta, kvalitní smlouvu, právní poradu, zastoupení u soudu?

 

Pro všechny obyvatele České republiky  byl připraven tento unikátní  portál, díky kterému můžete za přijatelný měsíční poplatek získat nejen  ochranu Vašich osobních práv v jakékoli záležitosti včetně ochrany Vašeho majetku,ale také  svého osobního advokáta, který s Vámi bude komunikovat, kdykoli budete potřebovat. V případě, že se s Vaším problémem dostanete až k soudu, naši špičkoví advokáti jsou připraveni Vás u soudu zastupovat

 

Zvolte si tarif , který Vám vyhovuje v odkazu služby a již dnes si zajistěte ochranu Vašich práv.

.

V jakýchkoli dohodách, ať jde o obchod mezi lidmi, společnostmi nebo o domluvy mezi sousedy, či v rodině,  je nutné být velmi pečlivý a vše mít dobře zajištěno tak říkajíc „černé na bílém“.

 

Naši odborníci na obchodní a občanské právo Vám sestaví kvalitní smlouvu nebo dohodu, díky níž se v případě potíží budete moci obrátit na soud a díky kterým bude vždy jasné na čem jste se s třetími osobami dohodli. Kvalitní smlouva, ať jde o cokoli je v právním pojetí dobře zajištěnou pozicí a to je v dnešní době velmi důležité.

 

Pro sepisování kvalitních dohod a smluv je nejvýhodnějším řešením tarif BUSSINES. Zabýváte-li se náročnějšími obchody, zvolte tarif TEXAS, který Vám zajistí sepsání špičkové smlouvy kdykoli budete potřebovat.

.

Mgr. Ilona Nohelová

náš špičkový právní poradce v oblasti práva

potřebujete kvalitní smlouvu?

chcete li získat radu našeho advokáta , musíte se přihlásit do našeho systému

tuzka