725 03 03 23
Czech English German

Naši právníci jsou
připraveni
zodpovědět
Vaše otázky
potřebuje vaše
firma pomoci?

Novinky

článek

Dobrý den, vítejte ve Vaší osobní  advokátní kanceláři, kde jsme připraveni hájit Vaše práva kdykoli to bude nutné.

 

Potřebujete rychle špičkového advokáta, kvalitní smlouvu, právní poradu, zastoupení u soudu?

 

Pro všechny obyvatele České republiky  byl připraven tento unikátní  portál, díky kterému můžete za přijatelný měsíční poplatek získat nejen  ochranu Vašich osobních práv v jakékoli záležitosti včetně ochrany Vašeho majetku,ale také  svého osobního advokáta, který s Vámi bude komunikovat, kdykoli budete potřebovat. V případě, že se s Vaším problémem dostanete až k soudu, naši špičkoví advokáti jsou připraveni Vás u soudu zastupovat

 

Zvolte si tarif , který Vám vyhovuje v odkazu služby a již dnes si zajistěte ochranu Vašich práv.

.

Žijeme ve velmi složité době a důvěra mezi lidmi se téměř vytratila. Proto může nastat nepříjemná situace, kterou budete muset řešit podáním žaloby na dlužníka nebo na někoho, kdo se Vám snaží uškodit. Vzhledem k těžké ekonomické situaci může také nastat situace, kdy budete muset řešit žalobu, která byla podána na Vás osobně.

 

Ideálním řešením takové situace je tarif BUSSINES nebo Tarif TEXAS. Vedle porad s Vaším osobním advokátem, které jsou samozřejmou součástí těchto tarifů tak máte okamžité řešení jak podat žalobu a dostát tak svého práva nebo jak na žalobu správně reagovat, aby jste se nedostali do ještě větších problémů.

.

Mgr. Ilona Nohelová

náš špičkový právní poradce v oblasti práva

potřebujete kvalitní smlouvu?

chcete li získat radu našeho advokáta , musíte se přihlásit do našeho systému

tuzka