725 03 03 23
Czech English German

Naši právníci jsou
připraveni
zodpovědět
Vaše otázky
potřebuje vaše
firma pomoci?

Novinky

článek

Dobrý den, vítejte ve Vaší osobní  advokátní kanceláři, kde jsme připraveni hájit Vaše práva kdykoli to bude nutné.

 

Potřebujete rychle špičkového advokáta, kvalitní smlouvu, právní poradu, zastoupení u soudu?

 

Pro všechny obyvatele České republiky  byl připraven tento unikátní  portál, díky kterému můžete za přijatelný měsíční poplatek získat nejen  ochranu Vašich osobních práv v jakékoli záležitosti včetně ochrany Vašeho majetku,ale také  svého osobního advokáta, který s Vámi bude komunikovat, kdykoli budete potřebovat. V případě, že se s Vaším problémem dostanete až k soudu, naši špičkoví advokáti jsou připraveni Vás u soudu zastupovat

 

Zvolte si tarif , který Vám vyhovuje v odkazu služby a již dnes si zajistěte ochranu Vašich práv.

.

Dnešní doba přináší mnoho nepříjemných situací a tak je velmi obezřetné a také se stává nutností poradit se s advokátem, jak se v některých situacích zachovat, na co si dát pozor a jak se rozhodnout.

 

Pro porady s Vaším osobním právním zástupcem, který zajistí, aby bylo ochráněno Vaše právo, poradí na co si dát pozor a jak reagovat, když se dostanete do nesnází  je ideální ZÁKLADNÍ TARIF OSOBNÍ, kde budete komunikovat s Vaším osobním advokátem z pohodlí Vašeho prostřednictvím internetu. Stačí dotaz odeslat a Váš poradce odpoví na dotaz do 24h.

 

Zvolíte-li tarif PROFI, získáte navíc možnost sepsání právního dopisu nebo reakce na dopis, reklamace apod., které vyžadují profesionální přístup,  aby Vaše práva byla vždy ochráněna.

.

Mgr. Ilona Nohelová

náš špičkový právní poradce v oblasti práva

potřebujete kvalitní smlouvu?

chcete li získat radu našeho advokáta , musíte se přihlásit do našeho systému

tuzka