725 03 03 23
Czech English German

Naši právníci jsou
připraveni
zodpovědět
Vaše otázky
potřebuje vaše
firma pomoci?

Novinky

článek

Dobrý den, vítejte ve Vaší osobní  advokátní kanceláři, kde jsme připraveni hájit Vaše práva kdykoli to bude nutné.

 

Potřebujete rychle špičkového advokáta, kvalitní smlouvu, právní poradu, zastoupení u soudu?

 

Pro všechny obyvatele České republiky  byl připraven tento unikátní  portál, díky kterému můžete za přijatelný měsíční poplatek získat nejen  ochranu Vašich osobních práv v jakékoli záležitosti včetně ochrany Vašeho majetku,ale také  svého osobního advokáta, který s Vámi bude komunikovat, kdykoli budete potřebovat. V případě, že se s Vaším problémem dostanete až k soudu, naši špičkoví advokáti jsou připraveni Vás u soudu zastupovat

 

Zvolte si tarif , který Vám vyhovuje v odkazu služby a již dnes si zajistěte ochranu Vašich práv.

.

Osobní schůzka s právním zástupcem často vyřeší i několik problémů najednou a jeho výhodou je přímý kontakt s advokátem, který Vám pomáhá zbavit se problému, jež Vás tíží.

 

Pokud tedy preferujete osobní kontakt, doporučujeme vybrat si tarif BUSSINES, který v sobě zahrnuje možnost schůzky každý měsíc. Vyžadujete-li, aby  Vám osobní právní poradce věnoval více času, ideálním řešením je tarif TEXAS, který umožňuje dvě schůzky s advokátem každý měsíc.

 

U Tarifu TEXAS je možné tyto dvě schůzky také spojit v jednu a nalézt tak více řešení případných potíží. Tarif TEXAS v sobě navíc zahrnuje nejširší možnou právní péči.

 

Schůzku za  Vás sjedná operátor, kterého kontaktujete a ten naplánuje termín  s Vaším osobním právním zástupcem tak, aby to vyhovovalo oběma stranám.

.

Mgr. Ilona Nohelová

náš špičkový právní poradce v oblasti práva

potřebujete kvalitní smlouvu?

chcete li získat radu našeho advokáta , musíte se přihlásit do našeho systému

tuzka